TECHNOLOGIE A SERVIS

Našimi klienty jsou především obce a firmy, přesto si notujeme i s aktivními lidmi, kteří se kreativním způsobem podílí na společenském dění ve svém okolí. Našli jste se v tomto popisu? Budeme rádi, když se nám ozvete, abychom spolu vybrali vhodné místo, kam malované hřiště umístit. Naše kapacity jsou momentálně našlapané, ale pokud se trefíme do volné chvilky a dobrého počasí, nové hřiště u vás může vyrůst i během tří pracovních dní.

Zejména zástupce obcí může potěšit, že realizaci hřiště vnímáme jako službu, nikoliv produkt, což mnohdy přispívá k urychlení interních „koleček“. Z vlastní zkušenosti víme, jak je byrokracie složitá. Proto vám s klidným srdcem a heslem „náš zákazník, náš pán“ můžeme nabídnout maximálně individuální přístup. Jednoduše s vámi půjdeme cestou nejmenšího odporu za společným cílem v podobě nového hřiště.

Používáme speciální barvy určené pro beton a kouzlit s nimi zvládáme i na zámkovou dlažbu nebo asfalt. Společně s vámi tak můžeme vdechnout život obyčejnému chodníku, nevyužitému prostoru mezi domy nebo venkovnímu atriu u škol a školek. Pokud je to ve Vašich silách, uvítáme připravení prostoru důkladným zametením, očistěním proudem vody, popř. odstraněním mechu ze spár zámkové dlažby. Samotná realizace je u hřiště s deseti hrami otázkou tří až čtyř slunečných dnů, v jejichž průběhu jsou s dostatečným odstupem aplikovány až 3 vrstvy barvy + penetrace. Hry jsou po dokončení „provozuschopné“ do 20 hodin. Do té doby je vhodná ochrana (např. výstražnou páskou), která v daném intervalu omezí pohyb chodců na ploše. Po odstranění pásek je nové hřiště odolné slunci, vodě, mrazu i spoustě dětských nohou až po dobu několika let. Nic však není nesmrtelné a životnost hřiště může snížit několik faktorů jako například pojíždění autem, abraze písku z nedalekého pískoviště, posypová sůl nebo vybavený vandal s bruskou.

To důležité zůstává

Přirozeným rysem ekologické barvy je, že na konci své životnosti zmizí a zanechá nepoškozený podklad v původním stavu. Tatáž hra může být obnovena nebo může být nahrazena novou, neokoukanou. Našim cílem je především učit děti nacházet zábavu a kreativitu v jednoduchosti.

„Než dát člověku rybu, raději jej naučím lovit.“

S oblibou parafrázujeme známé rčení. Jednoduše učíme děti si hrát. Malovaná hřiště jsou cestou pro vytvoření dobrých návyků.

Strašáky máme rádi

Poslední důležitá informace na konec této stránky: umíme vrátit život i tam, kde beton věkem rozpraskal. Jediné povrchy, se kterými si poradíme jen velmi obtížně, jsou zámková dlažba prorostlá mechem a trávou a hladké kamenné kostky prokládané pískem. Vlhká místa obecně jsou pro barvu komplikací, agresivní „plevel“ barvu dokáže i loupat. Na obyčejné betonové a asfaltové záplaty jsme ale mistři. Naše kreativita umí z praskliny udělat zábavnou překážku a ze záplaty moře se žraloky. Nezbývá než vyzkoušet i u Vás.