Našimi klienty jsou především obce a firmy, přesto si notujeme i s aktivními lidmi, kteří se kreativním způsobem podílí na společenském dění ve svém okolí. Našli jste se v tomto popisu? Budeme rádi, když se nám ozvete, abychom spolu vybrali vhodné místo, kam malované hřiště umístit. Naše kapacity jsou momentálně našlapané, ale pokud se trefíme do volné chvilky a dobrého počasí, nové hřiště u vás může vyrůst i během tří pracovních dní.

Administrativa v malíku

Zejména zástupce obcí může potěšit, že realizaci hřiště vnímáme jako službu, nikoliv produkt, což mnohdy přispívá k urychlení interních „koleček“. Z vlastní zkušenosti víme, jak je byrokracie složitá. Proto vám s klidným srdcem a heslem „náš zákazník, náš pán“ můžeme nabídnout maximálně individuální přístup. Jednoduše s vámi půjdeme cestou nejmenšího odporu za společným cílem v podobě nového hřiště.

Průběh realizace

Používáme speciální barvy určené pro beton a kouzlit s nimi zvládáme i na zámkovou dlažbu nebo asfalt. Společně s vámi tak můžeme vdechnout život obyčejnému chodníku, nevyužitému prostoru mezi domy nebo venkovnímu atriu u škol a školek. Pokud je to ve Vašich silách, uvítáme připravení prostoru důkladným zametením, očistěním proudem vody, popř. odstraněním mechu ze spár zámkové dlažby. Pokud vám to ale technika neumožňuje, obvykle si dokážeme poradit. Samotná realizace je u hřiště s deseti hrami otázkou tří slunečných dnů, kdy první dva dny probíhá základní aplikace barev a třetí den doplnění, kontrola a testování odolnosti. Hry jsou po dokončení „provozuschopné“ do 20 hodin. Do té doby je vhodná ochrana výstražnou páskou, která v daném intervalu omezí pohyb chodců na ploše. Po odstranění pásek je nové hřiště odolné slunci, vodě, mrazu i spoustě dětských nohou až po dobu několika let. Nic však není nesmrtelné a životnost hřiště může snížit několik faktorů jako například pojíždění autem, abraze písku z nedalekého pískoviště nebo vybavený vandal s bruskou.

To důležité zůstává

Přirozeným rysem ekologické barvy je, že na konci své životnosti zmizí a zanechá nepoškozený podklad v původním stavu. Tatáž hra může být obnovena nebo může být nahrazena novou, neokoukanou. Našim cílem je především učit děti nacházet zábavu a kreativitu v jednoduchosti.

Než dát člověku rybu, raději jej naučím lovit.

S oblibou parafrázujeme známé rčení. Jednoduše učíme děti si hrát. Malovaná hřiště jsou cestou pro vytvoření dobrých návyků i pro dospělost.

Strašáky máme rádi

Poslední důležitá informace na konec této stránky: umíme vrátit život i tam, kde beton věkem rozpraskal. Jediné povrchy, se kterými si poradíme jen velmi obtížně, jsou zámková dlažba prorostlá mechem a trávou a hladké kamenné kostky prokládané pískem. Vlhká místa obecně jsou pro barvu komplikací, agresivní „plevel“ barvu dokáže i loupat. Na obyčejné betonové a asfaltové záplaty jsme ale mistři. Naše kreativita umí z praskliny udělat zábavnou překážku a ze záplaty moře se žraloky. Nezbývá než vyzkoušet i u Vás.